Diskusia:Škrečok Roborovského

Neda sa chytit

Natka | 30.11.2014

škrečka roborovského mam uz 4 mesiace ale neda sa chytit do ruky ,vždy vyskočí..co mám robit

Re:Neda sa chytit

admin:Martin | 03.01.2015

Ahoj,
musíš ísť podla týchto pokynoch:
https://skrecokroborovskeho.webnode.sk/skrotenie/

Musíš mu najskôr dať prst nech si ťa oňucha, aj keď sa bude báť, raz ťa určite oňuchá. Musíš byť trpezlivá lebo je to škrečok roborovský.

Ja som teraz dostal nových škrečkov roborovských (sú to dvaja samci), už si na mňa pomaly zvikli...

Tak držím ti palce :-)
Odpíš


ČAU!
PS: Daj škrečkom z ruky nejake jedlo, to pomáha...

neviem

Lilinqa | 15.12.2013

potebujem škrečka na maznanie a neviem aký druh by mi bodol ak ho chcem len na hranie :) porad plss

Re:neviem

admin:Martin | 16.12.2013

Odporúčam ti škrečka džungárskeho, ten je na chytanie na zemi v izbe... ak chceš dvoch odporúčam roborovských ale tý sa dajú perfektne skrotiť ani nekúšu ale treba ich chytať nad klietkou.
To je na tebe čo si vyberieš :-)

? :**

NATUSQA123 | 19.11.2013

Ahoj
je možné že sa spári Roborovská samica+ Džungarský samec?
Vopred ďakujem :) :**

Re:? :**

admin:Martin | 16.12.2013

To by sa dalo ale neskúšal by som to veď predsa sú to dva rozlišné druhy.

škrečky

Kelly | 07.04.2013

Ahoj, tvoja stránka je pekná, ja mám zajaca a morské prasiatko. Myslíš, že by som mohla mať aj škrečka?

vadi to ?

JedákOndro23 | 06.04.2013

stala sa mi nehoda. Zomreli mi mládatka pri pôrode. Samica ich zožrala. Našiel som tam iba krv a odseknute nožičky a telíčka škrečov :( tak som sa na malé tešil. veľmi vadí že ich samica zožrala ?

Re:vadi to ?

admin:Martin | 16.04.2013

Je mi to strašne lúto čo sa stalo :"-(
Aký máš druh?

Ja mám doma dvoch škrečkov samca a samicu keď budú mať mláďata dúfam že sa mi to nestane.


A prečo sa to vlastne stalo?

Re:Re:vadi to ?

JedákOndro123 | 27.05.2013

No, ja mám roborovských škrečkov a neviem prečo sa to stalo. Neprajem to nikomu.

Viete, je veľmi smutné keď sa tešíte na malé škrečulatá a zomrú takýmo spôsobom....

<< 511 | 512 | 513 | 514 | 515 >>

Pridať nový príspevok