Vitajte na mojom webe

 Ahojte,

ja keď som sa začal starať o tohto škrečka tak som hladal informácie ako toto roztomilé zvieratko chovať a všetky   informácie, ktoré mám Vám dúfam pomôžu. Na tejto stranke sa dozviete všetky informácie o tomto zvieratku a ako ho chovať. Dúfam že s informáciami budete spokojný :-)

 

 

 

 

 

Smútok

Dňa 10.3. 2013 mi zomrel jeden z mojich škrečkov, Ajda. Bolo mi strašne smutno ešte mi stále aj je. Nechápem to ako keby to bolo zlý sen. Neviem sa stým zmieriť to neni pravda, nie! Ale aj tak mi nadalej ostane v pamäti moja zlatučka Ajda a stále ju budem mať rád. :´´-(

Nový škrečok, velká láska

Dňa 23.3. 2013, som dostal ďalšieho škrečka roborovského. Najskôr som mal samca a samicu, ktorý si nevedeli na seba zvyknuť a skončilo to tak že samica Ajda zomrela :''-(. Zostal mi iba samec Robko ku ktorému sme dokúpili samičku, ktorá sa volala tiež Ajda. Zistili sme že Ajda je Robková sestra ale z iného vruhu :-)

Prvá zoznamovačka fungovala tak že, Robka sme dali do malej klietky a tú klietku do velkej krabici s Ajdou. Uvideli sa a hneď si dávali pusinky cez mreže. Tak som si povedal že sa asi podla pachu spoznali a tak sme otvorili klietku s Robom a hneď vybehol von za Ajdou. Vôbec si nerobili zle, miesto toho si dávali pusinky, mali sa tak radi že hneď išli do velkej klietky kde býva Robko a už aj jeho frajerka Ajda :-)

Darujem mláďata škrečka roborovského do dobrých rúk

Narodili sa 11.12. 2013 a sú 4. Dnes 14.1. 2014 majú 34 dni.

Ak máte o ne záujem tak píšte na diskusiu. 

 

Miesto odberu: Dúbravka-Bratislava

E-mail: ornmat@gmail.com

S pánom bohom Robko

14.1. 2014 mi zomrel môj prvý škrečok roborovského :-(

Mal som ho tak rád a aj stále mám. On zomrel na moje 12. narodeniny. V roku 2013 13.1. mi zomrela LILI. Lili bola samička škrečka džungarského. Tak isto som ju mal rád ako Roba len raz mi bohužial zomrela :-(. Lili som nemal ani rok a ani Roba. Budem na moje zosnule škrečky stále myslieť a budem ich mať stále tak isto rád.